استخدام و بازار کار میهن کار کاملترین و بروز ترین پایگاه اطلاع رسانی اگهی های استخدام در میهن کار سراسر کشور می باشد که با جمع آوری اطلاعات استخدامی از تمامی منابع بازار کار ایران اطلاعات اشتغال و استخدام بروز را در اختیار کار جو قرار می دهد تا از این طریق روند کاریابی و استخدام در بازارکار ایران تسهیل گردد.

اسخدام | آگهی استخدام | جویای کار | کاریابی | کارمند | کارگر | ثبت روزومه | روزمه کاری | بدنبال کار | استخدام دانشجو | استخدام منشی | شرکت نفت | خبر استخدام | استخدام شرکت دولتی

قوانین اداره کار | استخدام کارمند | سایت کار یابی | استخدام | اخبار استخدامی | اخبار استخدام | روزمه خوب | دانلود روزمه کاری | دانلود رایگان نمونه سوالات استخدام

Blue Grey Red

 

 

 

آگهي استخدام بانك صنعت و معدن در سراسر كشور

بانك صنعت و معدن به منظور تامين نيروي انساني مورد نياز خود از محل سهميه استخدامي شماره 12340/90/200 مورخ 26/5/1390 معاونت توسعه مديريت و سرمايه انساني رييس جمهور تعداد محدودي از داوطلبان واجد شرايط ذيل را پس از كسب موفقيت در مراحل آزمون كتبي و رتبه‌بندي علمي، مصاحبه تخصصي و گزينش استخدام مي‌نمايد. درصورت وجود هرگونه ابهام يا مشكل با تلفنهاي  27872132 و 27872133 تماس گرفته و جداً از اشغال كردن ساير خطوط سازمان خودداري فرماييد.


الف) شرايط داوطلبان
1-  تدين به دين مبين اسلام يا يكي از اديان رسمي كشور مصرح در قانون اساسي
2- تابعيت نظام جمهوري اسلامي ايران
3- التزام به قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران
4- داشتن كارت پايان خدمت وظيفه عمومي يا معافيت دائم از خدمت (ويژه آقايان) 
تبصره: تاريخ ترخيص از خدمت و يا صدور كارت معافيت مي‌بايست قبل از تاريخ دعوت نهايي بانك به همكاري (در صورت پذيرفته شدن نهايي داوطلب) باشد.
5- تندرستي و توانايي جسماني و رواني براي انجام كاري كه استخدام مي‌شوند طبق تشخيص و تاييد پزشك معتمد بانك.
6- عدم اعتياد به مواد مخدر.
7- عدم سوء پيشينه كيفري، همچنين عدم اشتهار و محكوميت به فساد اخلاقي.
8- عدم محروميت از استخدام در ادارات و سازمانهاي دولتي.
9- داوطلبان استخدام نبايد مستخدم رسمي، ثابت و پيماني ساير دستگاه‌هاي دولتي و يا بازخريد خدمت باشند.
10-  عدم اشتغال به تحصيل در دانشگاههاي دولتي، آزاد، موسسات عالي غير انتفاعي و ساير موسسات.

ب) شرايط اختصاصي
1-  حداقل سن 20 سال و حداكثر سن داوطلبان 30 سال (متولدين 01/12/1360 به بعد) و براي كاركنان قراردادي بانك صنعت و معدن 40 سال مورد نظر مي‌باشد.
تبصره: بر اساس قانون اصلاح حداكثر سن داوطلبان استخدام، موارد ذيل به شرط ارائه تاييديه‌هاي معتبر به حداكثر سن مقرر اضافه خواهد شد:
الف) داوطلباني كه در جبهه هاي نبرد حق عليه باطل (از تاريخ 31/6/1359 لغايت 29/5/1367) به طور داوطلبانه خدمت نموده‌اند، به ميزان مدت حضور در جبهه و همچنين مدت زمان بستري شدن و يا استراحت پزشكي رزمندگان در اثر مجروحيت در جبهه‌هاي نبرد حق عليه باطل.
ب) افراد خانواده معظم شهدا، آزادگان، مفقودالاثرها و جانبازان از كارافتاده كلي كه قادر به كار نمي‌باشند شامل: همسر، فرزندان، پدر، مادر، خواهر و برادر تا ميزان 5 سال.
ج) آزادگان از شرط حداكثر سن معاف مي‌باشند.
د) داوطلباني كه به صورت غير رسمي و تمام‌وقت در دستگاه‌هاي دولتي از تاريخ 22/11/1357 به خدمت اشتغال داشته‌اند، به ميزان مدت خدمت غير رسمي آنها.
2-  حداقل معدل كل 13 براي كليه داوطلبان در كليه رشته‌هاي تحصيلي.
3- داشتن درجه مدرك صرفاً ليسانس در يكي از رشته‌هاي تحصيلي در بند «د» اين آگهي و مطابق نياز بانك در جدول شماره 1.
تبصره 1: تاريخ اخذ مدرك تحصيلي مي‌بايست قبل از تاريخ دعوت نهايي بانك به همكاري (در صورت پذيرفته شدن نهايي داوطلب) باشد.
تبصره 2: مدارك تحصيلي متقاضيان مي‌بايست مورد تاييد وزارت علوم، تحقيقات و فن‌آوري باشد.

ج) نحوه ثبت نام و دريافت كارت ورود به جلسه آزمون، زمان و محل برگزاري آزمون
1- ثبت نام از ساعت 8 صبح روز شنبه مورخ 20/12/1390 لغايت ساعت 20 روز شنبه مورخ 27/12/1390 به صورت الكترونيكي مي‌باشد و قابل تمديد نخواهدبود.
2- كليه متقاضيان مي‌بايست در محدوده زماني مندرج در بند 1 همين بخش، با مراجعه به سايت اينترنتي بانك به آدرس www.bim.ir پس از مطالعه دقيق شرايط و ضوابط استخدام و تذكرات عنوان‌شده، نسبت به تكميل فرم ثبت نام الكترونيكي اقدام نمايند.
3- كليه متقاضيان مي‌بايست پس از ثبت نام الكترونيكي حتماً با دريافت كد رهگيري از ارسال موفق اطلاعات خود اطمينان حاصل نمايند و كد رهگيري را به صورت محرمانه نزد خود يادداشت نموده و جهت پيگيري مراحل دريافت كارت و نتيجه آزمون استفاده نمايند.
4-کليه داوطلبان مي بايست مبلغ 60.000 ريال به حساب شماره 54/980 خزانه نزد بانك مركزي جمهوري اسلامي ايران قابل پرداخت در كليه شعب بانك ملي ايران به عنوان حق ثبت نام داوطلبان استخدام واريز نمايند. بديهي است درج شماره فيش اشتباه و غيرمعتبر در سايت اينترنتي ثبت نام، در هر مرحله اي كه مشخص گردد، نهايتاً منجر به حذف داوطلب از فرايند آزمون و استخدام خواهد شد و بانك مسووليتي در اين زمينه نخواهد داشت و وجوه پرداختي به هيچ عنوان مسترد نخواهد شد. (ايثارگران 50 درصد مبلغ مذكور را مي‌پردازند و فرزندان شاهد از پرداخت مبلغ مذكور معاف مي‌باشند.)
5-زمان و محل برگزاري آزمون استخدامي بانك، روز دوشنبه مورخ 91/01/28 همزمان با درج كارت شركت در جلسه آزمون، در سايت اينترنتي بانك به آدرس www.bim.ir  اعلام مي‌گردد. لذا كليه متقاضيان مي‌بايست در تاريخ مذكور با مراجعه به سايت اينترنتي بانك، از كارت ورود به جلسه آزمون خود يك نسخه چاپي تهيه و نزد خود جهت حضور در جلسه آزمون حفظ نمايند. روش تهيه نسخه چاپي در سايت اينترنتي توضيح داده خواهد شد. كليه داوطلبان لازم است كارت چاپي تهيه شده را به همراه اصل كارت شناسايي معتبر خود در روز آزمون همراه داشته باشند.
تبصره: در صورت عدم مراجعه داوطلبان به سايت اينترنتي بانك و درنتيجه عدم آگاهي به موقع از زمان و مكان برگزاري آزمون، بانك هيچگونه مسووليتي به عهده نخواهد داشت.

د) مواد آزمون استخدامي، شرايط تحصيلي، جنسيت و استان محل خدمت مورد نظر بانك
مواد آزمون عمومي: آزمون استخدامي بانك در سطح مقطع تحصيلي ليسانس شامل دروس «زبان و ادبيات فارسي»، «زبان انگليسي عمومي»، «رياضي و آمار مقدماتي»، «معارف اسلامي»، «فناوري اطلاعات»، «اطلاعات سياسي، اجتماعي و مباني قانوني» به تعداد 100 سئوال چهارگزينه‌اي بدون اعمال نمره منفي.
تبصره: اقليتهاي ديني از پاسخگويي به سوالات درس احكام و معارف اسلامي معاف هستند و امتياز آن در ساير مواد آزمون عمومي توزيع خواهد شد.
مواد آزمون تخصصي: مجموعه سوالات «دانش علوم بانكي» مي‌باشد.

گروههاي شغلي و رشته‌هاي تحصيلي قابل قبول بانك

رديف

گروه شغلي

شرايط احراز

1

مالي

ليسانس در يكي از رشته‌هاي تحصيلي حسابداري، اقتصاد، مديريت (گرايشهاي صنعتي، مالي، بازرگاني و بانكي).

2

فني

ليسانس در يكي از رشته‌هاي تحصيلي مهندسي صنايع، مهندسي مكانيك، مهندسي برق، مهندسي عمران، معماري و مهندسي شيمي.

3

تحليلگر سيستم

ليسانس در يكي از رشته‌هاي تحصيلي مهندسي كامپيوتر، مهندسي فن‌آوري اطلاعات، مهندسي صنايع(گرايش تجزيه و تحليل سيستمها).

4

حقوق

ليسانس در رشته‌ تحصيلي حقوق.

 

مشخصات نيروي انساني مورد نياز بانك بر حسب گروههاي شغلي، جنسيت و استان محل خدمت به شرح جدول ذيل مي‌باشد.

جدول شماره 1: نياز نيروي انساني گروههاي شغلي، جنسيت و استان محل خدمت

رديف

استان

فني

مالي

تحليلگر

حقوق

مرد

زن

مرد

مرد يا زن

مرد

مرد يا زن

مرد

زن

1

آذربایجان شرقی

*

*

*

*

*

2

آذربایجان غربی

*

*

*

*

*

3

اردبیل

*

*

*

*

4

البرز

*

*

*

*

5

ایلام

*

*

*

*

*

6

اصفهان

*

*

*

*

*

7

بوشهر

*

*

*

*

8

تهران

*

*

*

*

*

9

چهارمحال و بختیاری

*

*

*

*

*

10

خراسان جنوبی

*

*

*

*

11

خراسان رضوی

*

*

*

*

*

12

خراسان شمالی

*

*

*

*

*

13

خوزستان

*

*

*

*

14

زنجان

*

*

*

*

*

15

سمنان

*

*

*

*

*

16

سیستان و بلوچستان

*

*

*

*

17

فارس

*

*

*

*

*

18

قزوین

*

*

*

*

*

19

قم

*

*

*

*

20

کرمان

*

*

*

*

*

21

کردستان

*

*

*

22

کرمانشاه

*

*

*

*

*

23

کهگيلویه و بویراحمد

*

*

*

*

24

گلستان

*

*

*

*

*

25

گیلان

*

*

*

*

*

26

لرستان

*

*

*

*

*

27

مازندران

*

*

*

*

*

28

مرکزی

*

*

*

*

*

29

هرمزگان

*

*

*

*

*

30

همدان

*

*

*

*

31

یزد

*

*

*

*

*

 

توضيح: علامت * به معناي نياز مي‌باشد.

 


ﻫ) تذكرات بسيار مهم:
1- ايثارگران شامل جانبازان، آزادگان و رزمندگاني كه 9 ماه متوالي يا 12 ماه متناوب سابقه حضور داوطلبانه در جبهه‌هاي جنگ تحميلي دارند و نيز فرزندان و همسر آنان در صورت دارا بودن شرايط مندرج در آگهي، با رعايت قوانين و مقررات مربوط از اولويت قانوني به شرح ذيل برخوردار خواهند بود.
1/1- از كل مجوز استخدامي 30 درصد آن براي استخدام ايثارگران اختصاص دارد كه 25 درصد آن به فرزندان شاهد، فرزندان جانبازان (50 درصد و بالاتر) و فرزندان آزادگاني كه حداقل پنج سال سابقه اسارت دارند و 5 درصد باقيمانده به ساير جانبازان، آزادگان، رزمندگان و همسر و فرزندان آنان اختصاص دارد. 25 درصد سهميه ايثارگران مذكور از سوي بنياد شهيد معرفي شده و جذب خواهند شد.

فرزندان معظم شاهد و جانبازان 50 درصد و بالاتر و فرزندان آزادگاني كه از سوي بنياد مذكور معرفي نشده‌اند، مي‌توانند در اين آگهي ثبت‌نام نموده و در صورت عدم تكميل سهميه از باقيمانده سهميه اختصاصي بهره‌مند شوند. انتخاب ايثارگران در حد سهميه تعيين‌شده به ترتيب نمره كسب‌شده از بين ايثارگان واجد شرايط كه در زمان مقرر ثبت نام نموده‌اند انجام خواهد شد.
1/2- استخدام مازاد بر 30 درصد سهميه ايثارگران از طريق رقابت با ساير داوطلبان واجد شرايط صورت خواهد گرفت.
1/3- ايثارگراني كه از بنياد شهيد و امور ايثارگران كارت شناسايي دارند و افراد وابسته به آنان در صورت ارائه تصوير آن، نيازي به اخذ و ارائه گواهي از بنياد مذكور ندارند.
2-معلولين عادي به شرط كسب حد نصاب نمره لازم و دارا بودن شرايط مندرج در آگهي به ترتيب نمره مكتسبه از 3 درصد سهميه قانوني مربوطه برخوردار خواهند بود.
3- داوطلبان در هر يك از گروههاي شغلي مورد اشاره در جدول شماره يك و با توجه به استان محل خدمت درخواستي، با يكديگر رقابت مي‌نمايند.
4-مدارك مربوط به هريك از شرايط مندرج در بخش‌هاي قبلي اين آگهي از داوطلبان پذيرفته شده دريافت مي‌گردد و چنانچه متقاضي به هر دليل واجد هر يك از شرايط اعلام شده نباشد و يا موارد مذكور در متن اين آگهي را رعايت ننمايد، از ادامه مراحل استخدام و يا اشتغال وي (در هر مرحله كه مشخص گردد) ممانعت شده و قبولي در آزمون و استخدام وي كأن لم يكن تلقي مي‌گردد.
5- مسووليت هر گونه اشتباه در اطلاعات ارسالي يا تفسير اشتباه شرايط اعلام شده بانك، با متقاضي مي‌باشد.
6-كليه متقاضيان لازم است نسبت به نگهداري كد رهگيري خود به صورت محرمانه حداكثر دقت را به عمل آورند؛ در غير اينصورت تبعات هر گونه سوء استفاده احتمالي، با شخص متقاضي خواهد بود و بانك هيچگونه مسووليتي در اين خصوص بعهده نخواهد داشت.
7- در صورت پذيرفته شدن نهايي در مورد صحت كليه مدارك ارسالي از مراجع ذيصلاح استعلام خواهد شد.
8- عنوان شغلي مورد نظر براي پذيرفته شوندگان نهايي داراي مدرك تحصيلي ليسانس، متصدي امور بانكي خواهد بود.
9- كليه متقاضياني كه قبل از تاريخ انتشار اين آگهي ثبت نام اينترنتي يا به هر شكل ديگري درخواست استخدام نموده‌اند مي‌بايست در صورتيكه حائز شرايط مذكور در متن آگهي هستند مجدداً تقاضاي استخدام خود را از طريق فرم اينترنتي تكميل و ارسال نمايند؛ در غير اينصورت در آزمون استخدامي شركت داده نخواهند شد.
10- ثبت نام صرفاً از طريق سايت اينترنتي بانك صورت مي‌پذيرد و داوطلبان لازم است از هر گونه مراجعه حضوري به شعب و ستاد بانك يا ارسال درخواست خود از طريق پست يا هر روش ديگر خودداري نمايند.
11- نفرات برتر در آزمون به صورت 3 برابر ظرفيت متعاقباً از طريق سايت اينترنت بانك www.bim.ir اطلاع‌رساني و جهت مصاحبه استخدامي دعوت مي‌شوند. در نهايت داوطلبان بر اساس رتبه مكتسبه كه مطابق نمره آزمون كتبي با وزن 70 و نمره مصاحبه استخدامي با وزن 30 بدست مي‌آيد، حسب ظرفيت استخدامي مربوط به گروه شغلي و استان محل خدمت درخواستي، مورد انتخاب قرار خواهند گرفت. بديهي است در صورت عدم تكميل ظرفيت استخدام (به هر دليل)، از افراد ذخيره دعوت به عمل خواهد آمد.
12- كاركنان قراردادي شاغل در بانك، ضمن معاف بودن از شرط معدل و جنسيت، در صورت داشتن شرايط لازم و شركت در آزمون، مطابق مفاد تصويب نامه شماره 84515/ت 34613 هـ مورخ 15/12/84 و ساير ضوابط و قوانين موجود، مشمول اولويت استخدام مي‌باشند كه به ازاي هر سال سابقه خدمت نيروهاي قراردادي (2) درصد و حداكثر (20) درصد به نمره آزمون آنان در هر يك از مراحل آزمون اضافه خواهد شد.
13- نصاب نمره قبولي در آزمون عمومي «60 درصد كل نمره آزمون» مي‌باشد و انتخاب داوطلبان به ترتيب از بالاترين نمره فضلي در هر يك از استانها و گروه‌هاي شغلي مورد تقاضا خواهد بود.
14- مدارك تحصيلي بالاتر و پايين‌تر از مقاطع تحصيلي اعلام‌شده در شرايط احراز مشاغل مورد اشاره و همچنين مدارك معادل (به استثناي دارندگان مدارك تحصيلي معادل صادره از دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالي كشور كه در آزمون جامع سازمان سنجش آموزش كشور شركت نموده و قبول شده‌اند و گواهي مبني بر امكان ادامه تحصيل در مقاطع بالاتر با ارزش علمي دارند) و همچنين مدارك تحصيلي دانشجويان قابل قبول نخواهد بود.
15- مدارك تحصيلي فارغ‌التحصيلان در صورت پذيرفته‌شدن در آزمون (حداكثر 2 ماه پس از اعلام نتيجه) بايستي همراه با گواهي موقت يا تاييديه دانشگاه ذيربط (در مورد دانشگاه آزاد اسلامي، تاييديه سازمان مركزي دانشگاه مذكور) ارائه گردد.
16- استخدام در بانک صنعت و معدن منوط به توفيق در تمامي مراحل مربوطه (كسب رتبه برتر بر اساس نمره آزمون و مصاحبه، گزينش و ساير ضوابط) خواهد بود.
17- دعوت از افراد پذيرفته شده نهايي بر اساس جدول شماره 1، به صورت مرحله‌اي و در زمانهاي متفاوت (حسب ضرورتها و نيازهاي بانك) و مشروط به افتتاح نهايي شعب جديد بانك خواهد بود. لذا در صورتيكه به هر دليل از افتتاح واحدهاي جديد در هر يك از استانها صرفنظر گردد، بانك در نهايت نسبت به استخدام يا عدم استخدام افراد در هر يك از گروههاي شغلي و هر يك از استانها مختار است.
18- از كليه افراد پذيرفته شده نهايي، تعهد كتبي مبني بر خدمت در هر يك از شهرستانهاي كشور در هر زمان و به هر مدتي كه بانك صلاح بداند، اخذ مي‌گردد.
19- ثبت نام و شركت در آزمون و طي كليه مراحل مورد اشاره در فوق هيچگونه تعهدي براي بانك جهت استخدام يا هرگونه همكاري با فرد ايجاد نمي‌نمايد و بانك در استخدام يا عدم استخدام نهايي افراد مختار است.

ورود به سيستم ----> www.bim.ir  ثبت نام از ساعت 8 صبح شنبه مورخ 20/12/1390 آغاز خواهد شد.

توضیح را اضافه کنید


- نظراتی که به پیشرفت و تعمیق بحث کمک می کنند در مدت کوتاهی پس از دریافت به نظر دیگر بینندگان می رسد.
- نظرات حاوی الفاظ سبک یا هرگونه توهین، افترا، کنایه یا تحقیر نسبت به دیگران منعکس نمی ‏شوند.
- از نوشتن دیدگاهایتان با حروف فینگلیش جدا" خودداری کنید.


اوقات شرعیطراحی و پیاده سازی شده توسط طراحی سایت