استخدام و بازار کار میهن کار کاملترین و بروز ترین پایگاه اطلاع رسانی اگهی های استخدام در میهن کار سراسر کشور می باشد که با جمع آوری اطلاعات استخدامی از تمامی منابع بازار کار ایران اطلاعات اشتغال و استخدام بروز را در اختیار کار جو قرار می دهد تا از این طریق روند کاریابی و استخدام در بازارکار ایران تسهیل گردد.

اسخدام | آگهی استخدام | جویای کار | کاریابی | کارمند | کارگر | ثبت روزومه | روزمه کاری | بدنبال کار | استخدام دانشجو | استخدام منشی | شرکت نفت | خبر استخدام | استخدام شرکت دولتی

قوانین اداره کار | استخدام کارمند | سایت کار یابی | استخدام | اخبار استخدامی | اخبار استخدام | روزمه خوب | دانلود روزمه کاری | دانلود رایگان نمونه سوالات استخدام

Blue Grey Red

 

 

 

آگهی استخدام مدیریت فرودگاه استان خراسان شمالی

مدیریت فرودگاه استان خراسان شمالی جهت تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود طبق مفاد قانون مدیریت خدمات کشوری و دستورالعمل نحوه برگزاري امتحان عمومي و تخصصي براي بكارگيري افراد در دستگاههاي اجرايي و براساس مجوز شماره 28455/90/220 مورخ 10/11/1390 معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور تعداد 10 نفر از افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون توانمندیهای عمومی و تخصصی ، مصاحبه تخصصی (یا آزمون عملی حسب مورد) و گزینش به صورت پیمانی به شرح ذیل استخدام می نماید. که تمامی رشته های شغلی به جز کاردان مراقبت پرواز فقط از نیروهای بومی استان خراسان شمالی پذیرفته خواهد شد.


الف : شرایط عمومی استخدام:

- اعتقاد به دين مبين اسلام يا يكي از اديان رسمي كشور مصرح در قانون اساسي
- تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران
- التزام به قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران
- داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم غيرپزشكي(ويژه آقايان)
- عدم اعتیاد به دخانيات و مواد مخدر
- نداشتن سابقه محكوميت جزايي موثر
- داشتن سلامت جسماني و رواني و توانايي براي انجام كاري كه استخدام مي شوند.
- نداشتن منع استخدام در دستگاههاي دولتي به موجب آراء مراجع قانوني
- داوطلبان استخدام نبايد مستخدم رسمي،ثابت و پيماني يا بازخريد خدمت باشند. 

ب : شرایط اختصاصی استخدام :
1-داشتن حداقل سن 20 سال و حداکثر 30 سال تمام برای دارندگان مدرک فوق دیپلم و 35 سال برای دارندگانمدرک لیسانسو بالاتر تا آخرين روز مهلت ثبت نام.
تبصره: موارد ذيل به شرط ارائه تاييديه هاي معتبر به حداكثر سن مقرر اضافه خواهد شد:
الف : داوطلبانی که در جبهه های نبرد حق علیه باطل از تاریخ 31/6/59 لغایت 29/5/67 بطور داوطلبانه خدمت نموده اند به میزان مدت حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشکی رزمندگان در اثر مجروحیت در جبهه های نبرد حق علیه باطل .
ب : داوطلبانی که به صورت غیررسمی و تمام وقت در دستگاههای دولتی از تاریخ 22/11/57 به خدمت اشتغال داشته اند به میزان مدت خدمت غیررسمی آنها .
ج : افراد خانواده معظم شهدا ، آزادگان، مفقودالاثرها و جانبازان از کار افتاده کلی که قادر به انجام کار 
نمی باشند شامل : همسر ، پدر ، مادر ، خواهر و برادر و فرزندان جانبازان زير 50 درصد تا میزان 5 سال
د : فرزندان شهداء ، فرزندان جانبازان 50 درصد و بالاتر و فرزندان آزادگاني كه حداقل 5 سال سابقه اسارت دارند از شرط حداکثر سن معاف می باشند .
2-دارا بودن معدل 14 به بالا براي رشته شغلي حسابدار
3-پذيرفته شدگان نمي توانند قبل از اتمام ده سال تعهد خدمت در رشته شغلي و محل جغرافيايي مورد تقاضا متقاضي جابجايي محل خدمت يا تغييرشغلباشند.


4-شرایط اختصاصی رشته شغلي کاردان ایمنی زمینی هواپيما:
الف)حداقل سن 21 و حداکثر 26 سال تمام
تبصره 1 : حداکثر سن برای دارندگان پایه یکم رانندگی 28 سال تمام
تبصره 2 : مدت خدمت وظیفه به حداکثر سن اضافه می شود
ب)دارا بودن حداقل 175 سانتی متر قد
ج)داشتن گواهینامه رانندگی پایه دو که از تاریخ صدور آن دو سال گذشته باشد .
تبصره 1 : دارندگان گواهینامه پایه یک در اولویت قرار می گیرند .
تبصره 2 : پذیرفته شدگان می بایست حداکثر پس از مدت 3 سال گواهینامه پایه یک خود را ارائه دهند .
د) داشتن گواهینامه دوره مقدماتی کمک های اولیه از هلال احمر
توضیح : تست آمادگی جسمانی توسط سازمان تربیت بدنی انجام می گردد و معاینات کامل پزشکی افراد نیز می بایست به تائید پزشک معتمد شرکت فرودگاههای کشور رسیده باشد . 

ج-مدارک مورد نیاز :
1-تكميل برگ درخواستشغل(با دقت و خوانا تكميل گردد)
2-تصوير صفحه اول شناسنامه ( در صورت داشتن توضیحات تصوير صفحه آخر)
3-تصوير كارت پايان خدمت نظام وظيفه عمومي و يا معافيت دائم غيرپزشكي(ويژه برادران)، تاريخ پايان خدمت يا معافيت بايد قبل از آخرين مهلت ثبت نام باشد.
4-دو قطعه عکس 4*3 جدید ، تمام رخ و پشت نویسی شده (يك قطعه عكس روي برگ ثبت نام الصاق شود)
5-تصوير آخرین مدرک تحصیلی
6-اصل رسید بانکی مبنی بر پرداخت مبلغ 60000 ریال به حساب درآمدی خزانه به شماره 980 بعنوان حق شرکت در آزمون توانمندی های عمومی و تخصصی ، مصاحبه و آزمون عملی داوطلبان استخدام (ایثارگران 50 درصد مبلغ فوق را پرداخت می نمایند و فرزندان شاهد از پرداخت مبلغ مذكور معاف مي باشند)
7-مدارك دال بر بومي استان بودن ( محل تولد – محل تحصیل در مقطع تحصیلی – انتقال نیروهای نظامی و انتظامی)
8-مدارك دال بر ايثارگري،معلولين عادي حسب مورد از مراجع ذيربط
9-گواهي اشتغال سنوات خدمت غيررسمي و شركتي مورد تاييد دستگاه ذيربط و سابقه بیمه مربوطه براساس بند -تذكرات

د-مهلت و نحوه ثبت نام :
داوطلبان واجد شرايط، مي بايست از تاریخ انتشار این آگهی حداکثر تا پایان وقت اداری تاریخ 90/12/28 مدارک مندرج در بند ج را با پست سفارشی به آدرس فرودگاه بجنورد-دبیرخانه به کد پستی : 9416874841 ارسال نماید .

توضیح : به مدارک ناقص و یا مدارکی که پس از مهلت ثبت نام به پست تحویل  داده شده باشد ترتیب اثر داده نخواهد شد و وجوه پرداختی و مدارک ارسالی به هیچ وجه مسترد نمی گردد . 

هـ - زمان و محل توزیع کارت :
-کارت ورود به جلسه آزمون در تاریخ های 30/1/1391 و 31/1/1391 از ساعت 8 صبح الی 16بعد از ظهر در محل فرودگاه بجنورد توزیع خواهد شد .
توجه : همراه داشتن شناسنامه یا کارت شناسایی عکس دار معتبر و قبض رسید پستی هنگام دریافت کارت الزامی است .
-تاریخ برگزاری آزمون روز جمعه مورخ 1/2/1391 خواهد بود . محل و ساعت برگزاری آزمون هنگام توزیع کارت و از طریق پورتال استانداری و فرودگاه بجنورد به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

و-مواد آزمون :
الف ) آزمون توانمندیهای عمومی شامل 1-زبان و ادبیات فارسی 2-زبان انگلیسی عمومي 3-رياضي و آمار مقدماتي 4-فناوري اطلاعات 5-معارف اسلامي 6- اطلاعات سیاسی و اجتماعی و مباني قانوني.
تبصره: اقليت هاي ديني از پاسخگويي به سئوالات معارف اسلامي معاف مي باشند و امتياز آن در ساير مواد آزمون توزيع مي شود.
ب) آزمون تخصصی شامل سوالات مرتبط با رشته شغلی مورد درخواست داوطلب می باشد (آزمون 
در یک نوبت با ارائه دفترچه عمومی و تخصصی جداگانه برگزار خواهد شد).

د-تذکرات :
1-ایثارگران شامل جانبازان ،آزادگان و رزمندگاني كه 9 ماه متوالي يا 12 ماه متناوب سابقه حضور داوطلبانه در جبهه هاي جنگ تحميلي دارند و نيز همسر و فرزندان آنان در صورت دارا بودن شرايط مندرج در آگهي با رعايت قوانين و مقررات مربوط از اولويت قانوني بشرح ذيل برخوردار خواهند بود : 1-1- انتخاب ايثارگران در حد سهميه تعيين شده به ترتيب نمره كسب شده از بين ايثارگران واجد شرايط كه در زمان مقرر ثبت نام نموده اند انجام خواهد شد.
2-1- استخدام مازاد بر درصد سهمیه ایثارگران از طریق رقابت با سایر داوطلبان واجد شرایط صورت خواهد گرفت.
3-1-ايثارگراني كه از بنياد شهيد و امور ايثارگران كارت شناسايي دارند و افراد وابسته به آنان در صورت ارائه تصوير آن نياز به اخذ و ارائه گواهي از بنياد مزبور ندارند.
2- معلولین عادی بشرط دارا بودن شرایط مندرج در آگهی و کسب حد نصاب نمره لازم از 3% سهمیه قانونی مربوطه برخوردار خواهند بود . این داوطلبان موظفند از سوی سازمان بهزیستی کشور 
معرفی نامه لازم را اخذ و همراه سایر مدارک ثبت نام ارسال نمایند.
3-انتخاب داوطلبان استخدام براي انجام مصاحبه تخصصي حدكثر به ميزان 3 برابر ظرفيت مورد نياز از ميان افرادي كه حدنصاب نمره آزمون عمومي(60درصد كل نمره آزمون) را كسب كرده اند به ترتيب بالاترين نمرات آزمون تخصصي انجام خواهد شد.
4-كسب حدنصاب نمره لازم در آزمون توانمنديهاي عمومي صرفاً به منزله تاييد صلاحيت عمومي و تصحیح اوراق امتحان تخصصی بوده و هيچگونه حق استخدامي ايجاد نمي كند و انتخاب داوطلبان براساس نمرات آزمون تخصصي و با رعايت اولويتهاي مقرر صورت مي پذيرد.
5-كاركنان غيررسمي و شركتي شاغل در دستگاههای اجرایی دولتی به ازاي هر سال سابقه خدمت مرتبط باشغل مورد تقاضا از 2 درصد و حداكثر 20 درصد كل امتياز در هر يك از مراحل آزمون استخدامي بصورت جداگانه برخوردار خواهند شد.
6-اولويت انتخاب داوطلبان در شرايط يكسان به ترتيب با شاغلين غيررسمي و نيروهاي قراردادی  شركت فرودگاههاي كشور و داوطلبان بومي و شاغلين غيررسمي بومي مناطق محروم خواهد بود.
7- به مدارك ارسالي توسط دانشجویان و دارندگان مدارک تحصیلی بالاتر و پائین تر از مقاطع تحصیلی اعلام شده در شرایط احراز رشته های شغلی مندرج در آگهی و همچنين به مدارك معادل و گواهي تعداد واحد(حتي تمام واحدها) و برگ تسويه حساب دانشگاهها ترتیب اثر داده نخواهد شد و در هر مرحله ای که خلاف آن ثابت شود داوطلب از استخدام محروم خواهند شد .
8- مدارك تحصيلي فارغ التحصيلان دانشگاه آزاد اسلامي در صورت پذيرفته شدن در آزمون( حداكثر 2 ماه پس از اعلام نتيجه) بايستي به تاييد سازمان مركزي دانشگاه مزبور برسد.
9- مسئوليت ناشي از عدم رعايت دقيق ضوابط و شرايط اعلام شده در متن آگهي و يا تكميل مدارك بصورت ناقص بر عهده داوطلب خواهد و در هر مرحله از مراحل امتحان ، مسابقه و جذب محرز شود داوطلب به اشتباه يا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و يا فاقد شرايط مندرج در آگهي است از انجام مراحل بعدي محروم گرديده و در صورت صدور حكم استخدامي،حكم مزبور لغو و بلااثر مي گردد.
10- صد در صد استخدام از محل سهميه استخدامي مندرج در آگهي استخدام به داوطلبان بومي استان خراسان شمالی اختصاص دارد.

تبصره1: برای رشته شغلی کاردان مراقبت پرواز از نیروهای بومی و غیر بومی (استان خراسان شمالی 
و سایر استانها) پذیرفته خواهد شد.
تبصره2: بومی شامل افرادی مي شود كه حداقل داراي يكي از ويژگيهاي زير باشند:
الف- محل تولد داوطلب با محل جغرافیایی مورد تقاضا يكي باشد.
ب- حداقل دو مقطع از مقاطع تحصیلی ابتدایی ، راهنمایی و متوسط را در محل مورد درخواست گذرانده باشند
ج-فرزندان پرسنل نیروهای مسلح در صورتیکه محل 3 سال از سنوات تحصیلی آنها (اعم از ابتدایی ، راهنمایی و یا دبیرستان) با محل مورد تقاضای استخدامی یکی باشد نیز بومی تلقی می شوند . (داوطلبان موضوع این بند بایستی تائیدیه اخذ دو مقطع تحصیلی خود را از واحد آموزشی ذیربط دریافت و به همراه سایر مدارک مورد نیاز ارسال دارند) .

11-انتخاب نهايي پذيرفته شدگان پس از موفقيت در كليه مراحل آزمون،مصاحبه،ازمون عملي حسب مورد و گزينش صورت خواهد گرفت و تا قبل از صدور احكام استخدام پيماني حقي براي آنان ايجاد نخواهد شد.
12-این آگهی بر روی پورتال استانداری خراسان شمالی با آدرس WWW.nkhorasan.ir و پورتال شرکت فرودگاههای کشور www.airport.ir جهت استفاده عموم قرار داده شده است.

توضیح را اضافه کنید


- نظراتی که به پیشرفت و تعمیق بحث کمک می کنند در مدت کوتاهی پس از دریافت به نظر دیگر بینندگان می رسد.
- نظرات حاوی الفاظ سبک یا هرگونه توهین، افترا، کنایه یا تحقیر نسبت به دیگران منعکس نمی ‏شوند.
- از نوشتن دیدگاهایتان با حروف فینگلیش جدا" خودداری کنید.


اوقات شرعیطراحی و پیاده سازی شده توسط طراحی سایت