استخدام و بازار کار میهن کار کاملترین و بروز ترین پایگاه اطلاع رسانی اگهی های استخدام در میهن کار سراسر کشور می باشد که با جمع آوری اطلاعات استخدامی از تمامی منابع بازار کار ایران اطلاعات اشتغال و استخدام بروز را در اختیار کار جو قرار می دهد تا از این طریق روند کاریابی و استخدام در بازارکار ایران تسهیل گردد.

اسخدام | آگهی استخدام | جویای کار | کاریابی | کارمند | کارگر | ثبت روزومه | روزمه کاری | بدنبال کار | استخدام دانشجو | استخدام منشی | شرکت نفت | خبر استخدام | استخدام شرکت دولتی

قوانین اداره کار | استخدام کارمند | سایت کار یابی | استخدام | اخبار استخدامی | اخبار استخدام | روزمه خوب | دانلود روزمه کاری | دانلود رایگان نمونه سوالات استخدام

Blue Grey Red

 

 

 

آگهی استخدام سازمان جهاد کشاورزی استان خراسان شمالی

سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود وادارات کل وابسته طبق مفاد قانون مدیریت خدمات کشوری و دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی از محل سهمیه استخدامی شماره 31200/90/200 مورخ 1390/12/6معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور تعداد 36نفر از واجدین شرایط  صددرصد بومی را از طریق برگزاری آزمون توانمندیهای عمومی و تخصصی ،مصاحبه تخصصی و گزینش بصورت پیمانی بشرح ذیل استخدام می نماید.شرایط عمومی
- تدین به دین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح در قانون اساسی
- تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران
- التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
- داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم از خدمت (ویژه آقایان تا پایان روز ثبت نام)
- عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر
- نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر
- داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که استخدام می  شوند
-داوطلبان استخدام نباید استخدام رسمی، ثابت و پیمانی سایر دستگاههای دولتی یا بازخرید خدمت باشند.

شرایط اختصاصی:
-داشتن حداقل سن 20 سال و حداکثر سن35 سال برای دارندگان مدارک تحصیلی کاردانی و کارشناسی و برای دارندگان مدرک تحصیلیکارشناسی ارشدو دکترا حداکثر 40 سال تا تاریخ انتشار آگهی
تبصره: موارد ذیل بشرط ارائه تاییده های معتبر به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد:
-الف)داوطلبانی که در جبهه های نبرد حق علیه باطل(از تاریخ 1359/6/31لغایت 1367/5/29) بطور داوطلبانه خدمت نموده اند، به میزان مدت حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن و یا استراحات پزشکی رزمندگان بر اثر مجروحیت در جبهه های نبرد حق علیه باطل.
-ب) افراد خانواده معظم شهدا ، آزادگان ، مفقود الاثر ها و جانبازان از کار افتاده کلی که قادر به کار نمی باشد شامل:همسر ، فرزندان، پدر، مادر ، خواهر و برادر تا میزان 5 سال.
-ج) فرزندان شهدا، فرزندان جانبازان(25٪ و بالاتر) و فرزندان آزادگانی که حداقل دارای 3 سال سابقه اسارت دارند، از شرط حداکثر سن معاف می باشند.
-د)داوطلبانی که بصورت غیر رسمی و تمام وقت در دستگاههای دولت


مهلت ثبت نام:

متقاضيان واجد شرايط ملزم هستند از روز دوشنبه مورخ 91/4/19لغايت پنج شنبه مورخ 91/4/29نسبت به ثبت نام الکترونيکي از طریق پورتال سازمان جهاد کشاورزی استان خراسان شمالی به آدرس اينترنتي   www.nkj.ir اقدام نمايند.

توجه:
الف ـ داوطلبان باید فرم ثبت نام را با دقت مطالعه و سپس نسبت به تکمیل و درج اطلاعات خود درفرم در مهلت مقرر اقدام نمایند.
ب ـ رسید بانکی مبنی بر پرداخت مبلغ60000 ریال به حساب جاری 980 خزانه نزد بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران قابل پرداخت در کلیه شعب بانک ملی ایران بعنوان حق شرکت در آزمونهای تخصصی و عمومی داوطلبان استخدام(ایثارگران 50٪ مبلغ مذکور را می پردازند)
مدارک مورد نیاز در هنگام ثبت نام:
( تکمیل فرم ثبت نام ، آخرین مدرک تحصیلی ،کارت پایان خدمت یامعافیت دائم (آقایان)،یک قطعه عکس 3*4 و فیش بانکی که می بایست اسکن شوند)


مدارک مورد نیاز پس از قبولی در مرحله اول آزمون استخدامی
تکمیل برگ درخواست شغل(با دقت و خط خوانا تکمیل گردد).
تصویر آخرین مدرک تحصیلی
تصویر صفحه اول شناسنامه (در صورت داشتن توضیحات ، تصویر صفحه آخر)
تصویر کارت پایان خدمت وظیفه عمومی و یا معافیت دائم ( ویژه برادران).تاریخ پایان خدمت یا معافیت باید قبل از آخرین مهلت ارسال مدارک باشد.
اصل رسید بانکی
دو قطعه عکس 4*3 جدید، تمام رخ ، پشت نویسی شده (یک قطعه عکس روی برگ ثیت نام الصاق شود.
مدرک دال بر ایثار گری ، معلولین عادی بر حسب مورد از مراجع ذیربط
مدارک دال بر بومی بودن.


زمان و مکان محل توزیع کارت
کارت ورود به جلسه آزمون توانمندیهای عمومی و تخصصی بصورت اینترنتی در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه مورخ 25و26 مرداد 91 از طریق آدرس اینترنتی www.nkj.ir  توزیع خواهد شد.همچنین زمان و محل برگزاری آزمون در هنگام توزیع کارت به آگاهی داوطلبان خواهد رسید .ضمناّ‌نتایج اولیه آزمون پس از تایید معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور و یا دفتر منابع انسانی استانداری خراسان شمالی (حدوداّ‌1ماه پس از آزمون)از طریق آدرس اینترنتی سازمان جهاد کشاورزی استان (www.nkj.ir)اعلام خواهد شد.


تذکرات و نکات مهم
1- صد در صد استخدام از محل سهمیه استخدامی مندرج در آگهی استخدام به داوطلبان بومی استان خراسان شمالی اختصاص دارد.
تبصره: بومی شامل افرادی می شود که حداقل یکی از ویژگی های زیر باشد:
الف) محل تولد داوطلب با محل جغرافیایی استان مورد تقاضا برای استخدام یکی باشد.
ب) حداقل دو مقطع از مقاطع تحصیلی ابتدایی ، راهنمایی، متوسطه را در استان خراسان شمالی سپری کرده باشد.
ج) فرزندان پرسنل نیروهای مسلح در صورتی که محل سه سال از سنوات تحصیلی آنها (اعم از ابتدایی ، راهنمایی و دبیرستان ) در استان خراسان شمالی باشد نیز بومی تلقی می شوند.
توجه: داوطلبان موضوع این بندبایستی مدارک لازم رابهمراه سایر مدارک مورد نیاز ارسال نمایند.
1/1 – داوطلبان بومی نقطه جغرافیایی پستهای شهرستان در صورت کسب نمره مساوی از اولویت برخوردار خواهند شد.
2/1 – شرایط پذیرش در پستهای ستادی برای تمامی داوطلبان بومی استان یکسان می باشد.
2 - از کل مجوز استخدامی 30 درصد آن برای استخدام ایثارگران بومی اختصاص دارد که 25 درصد آن به فرزندان شاهد، فرزندان جانبازان 25 درصد و بالاتر و فرزندان آزادگانی که حداقل دارای یک سال سابقه اسارت دارند و 5 درصد باقیمانده به رزمندگان با سابقه حداقل 6ماه حضور داوطلبانه در جبهه ها و همسر وفرزندان آنان و فرزندان جانبازان زیر 25 درصد و آزادگان زیر یک سال اسارت و خواهران و برادران شهدا اختصاص می یابد.سهمیه ایثارگران مذکور از سوی بنیاد شهید و امور ایثارگران معرفی و جذب خواهند شد. فرزندان معظم شاهد و جانبازان 25 درصد و بالاتر بومی که از سوی بنیاد مذکور معرفی نشده اند می توانند در این آگهی ثبت نام نموده و در صورت عدم تکمیل سهمیه از باقیمانده سهمیه اختصاصی بهره مند شوند.
1/2 انتخاب ایثارگران در حد سهمیه تعیین شده به ترتیب نمره کسب شده از بین ایثارگران واجد شرایط که در زمان مقرر ثبت نام نموده اند انجام خواهد شد.
2/2- استخدام مازاد بر 30 ٪ سهمیه ایثارگران از طریق رقابت با سایر داوطلبان واجد شرایط صورت خواهد گرفت .
3/2- ایثارگرانی که از بنیاد شهید و امور ایثارگران کارت شناسایی دارند و افراد وابسته به آنان در صورت ارائه تصویر آن نیازی به اخذ و ارائه گواهی از بنیاد مذکور ندارند
3-    معلولین عادی بومی بشرط کسب حدنصاب نمره لازم و دارا بودن شرایط مندرج در آگهی به ترتیب نمره مکتسبه از 3 درصد سهمیه قانونی مربوطه برخوردار خواهند بود.
4-    به استناد ماده 3 دستورالعمل نحوه و شرایط بکارگیری نیروی انسانی نخبه و استعداد برتر در دستگاههای اجرایی 5% سهمیه استخدامی به افراد نخبه و استعداد برتر پس از شرکت در آزمون و کسب حد نصاب نمره لازم  اختصاص خواهد یافت.
5-    انتخاب داوطلبان استخدامی برای انجام مصاحبه تخصصی حداکثر به میزان 3 برابر ظرفیت مورد نیاز از میان افرادی که حد نصاب نمره آزمون عمومی(60 درصد  کل نمره آزمون )را کسب کرده اند .به ترتیب از بالاترین نمرات آزمون تخصصی انجام خواهد شد.
6-    کسب حد نصاب 60درصد نمره لازم در آزمون توانمندیهای عمومی صرفا به منزله تایید صلاحیت عمومی و تصحیح اوراق امتحان بوده و هیچگونه حق استخدامی ایجاد نمی کند و انتخاب داوطلبان بر اساس نمرات آزمون تخصصی و با رعایت اولویت های مقرر صورت می پذیرد.
7-     کارکنان غیر رسمی (قرارداد کارمعین/ مشخص ) شاغل دردستگاههای اجرایی دولتی موضوع ماده 5 قانون خدمات کشوری  که هم اکنون نیز خدمتشان ادامه دارد به ازای هرسال تجربه مربوط و مشابه ( 2% )درصد و حداکثر(20%)درصد از امتیاز مکتسبه در هر یک از مراحل آزمون استخدامی بصورت جداکانه برخوردار خواهند شد.
8-    به مدارک ارسالی توسط دانشجویان و دارندگان مدارک تحصیلی بالاتر و پایین تر از مقاطع تحصیلی اعلام شده در شرایط احراز مشاغل مذکور در آگهی و همچنین مدارک معادل (به استثنای دارندگان مدارک تحصیلی معادل صادره از دانشگاهها و موسسات آموزش عالی کشورکه در آزمون جامع سازمان سنجش آموزش کشور شرکت نموده و قبول شده اند و گواهی مبنی بر امکان ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر با ارزش علمی دارند) ترتیب اثر داده نخواهد شد
9-    مدارک تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی در صورت پذیرفته شدن در آزمون(حداکثر 2 ماه پس از اعلام نتیجه)بایستی به تایید سازمان مرکزی دانشگاه مذکور برسد
10-    مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و یا ارسال مدارک بصورت نامه بر عهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل امتحان، مسابقه و جذب محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و در صورت صدور حکم استخدامی،حکم مزبور لغو و بلا اثر می گردد.
11-    انتخاب نهایی پذیرفته شدگان پس از طی مراحل آزمون ، مصاحبه تخصصی و گزینش صورت خواهد گرفت.
12-    اخذ تأییدیه مدارک تحصیلی متقاضیان استخدام در صورت پذیرفته شدن در امتحان (حداکثر 2ماه پس از اعلام نتیجه ) از سوی دستگاه الزامی است.
13-    پذیرفته شدگان موظفند حداکثر ظرف مدت یک ماه بعد از اعلام نتیجه نهائی به دستگاه مربوطه مراجعه نمایند ودر صورت عدم مراجعه و یا انصراف آنان از افراد ذخیره استفاده خواهد شد.


مواد آزمون عبارتند از
الف) آزمون توانمندیهای عمومی شامل 1- زبان و ادبیات فارسی 2- زبان انگلیسی عمومی 3- ریاضی و آمار مقدماتی 4- فن آوری اطلاعات  5- معارف اسلامی 6- اطلاعات سیاسی و اجتماعی و مبانی قانونی که به تعداد 100 سوال 4 گزینه ای طراحی خواهد شد.
تبصره: اقلیت های دینی از پاسخگویی به سوالات معارف اسلامی معاف می باشند و امتیاز آن در سایر موارد آزمون توزیع می شود.
ب) آزمون تخصصی شامل سوالات مرتبط بارشته شغلی مورد درخواست داوطلب می باشد.
تبصره : سوالات عمومی و اختصاصی نمره

 

جدول مشاغل مورد نیاز و شرلیط احراز:

 

ردیف نام دستگاه عنوان رشته شغلی محل جغرافیایی تعداد مورد نیاز جنسیت شرایط احراز و رشته تحصیلی
خدمت مرد زن
1 جهاد کشاورزی کارشناس امور حقوقی اسفراین 1 * * دارابودن مدرک تحصیلی لیسانس و بالاتر در یکی از رشته های حقوق عمومی ، حقوق قضایی
2 کارشناس امور حقوقی بجنورد (ستاد) 1 * دارابودن مدرک تحصیلی لیسانس و بالاتر در یکی از رشته های حقوق عمومی ، حقوق قضایی
3 کارشناس روابط عمومی بجنورد (ستاد) 1 * * دارابودن مدرک تحصیلی لیسانس و بالاتر در یکی از رشته های روابط عمومی ، ارتباطات اجتماعی ، تحقیق در ارتباطات اجتماعی ، برنامه ریزی علوم اجتماعی ، خدمات اجتماعی ، ارتباطات فرهنگی
4 کارشناس امورزمین بجنورد و گرمه هرکدام 1 نفر 2 * دارابودن مدرک تحصیلی لیسانس وبالاتر دررشته حقوق قضایی
5 کارشناس امورزمین جاجرم و فاروج هرکدام 1 نفر 2 * * دارابودن مدرک تحصیلی لیسانس وبالاتر دررشته زراعت
6 کارشناس صنایع کشاورزی فاروج 1 * * دارا بودن دانشنامه لیسانس و بالاتر در یکی از رشته های مهندسی کشاورزی با گرایش ( علوم و صنایع غذایی صنایع کشاورزی تولیدات دامی تولیدات گیاهی شیمی با گرایش صنایع غذایی )
7 کارشناس دامپروری بجنورد 1 * دارابودن مدرک تحصیلی لیسانس و بالاتر دریکی از رشته های دامپروری مهندسی تولیدات دامی مهندسی کشاورزی با گرایش علوم دامی
8 کارشناس صنایع کشاورزی مانه و سملقان و بدرانلو هر کدام 1نفر 2 * * دارابودن دانشنامه لیسانس و بالاتر در یکی از رشته های مهندسی کشاورزی با گرایش علوم و صنایع غذایی - صنایع کشاورزی
9 کارشناس اموراداری بجنورد (ستاد) 4نفر ، بجنورد ، اسفراین ، فاروج هر کدام 1نفر 7 * * دارابودن مدرک تحصیلی لیسانس و بالاتر دریکی از رشته های مدیریت اداری- مدیریت خدمات اداری علوم اداری - امور اداری و مدیریت - مدیریت دولتی مدیریت آموزشی مدیریت وبرنامه ریزی آموزشی ، مدیریت صنعتی
10 کارشناس آمار بجنورد (ستاد) 1 * * دارابودن مدرک تحصیلی لیسانس و بالاتر دریکی از رشته های آمار- آمار کامپیوتر- آمار ریاضی
11 حسابدار بجنورد (ستاد) 1 * * دارابودن مدرک تحصیلی لیسانس و بالاتر دریکی از رشته های حسابداری حسابرسی حسابداری وامورمالی کاربرد کامپیوتر در امورمالی مدیریت مالی
12 کارشناس گزینش بجنورد (ستاد) 2 * دارابودن مدرک تحصیلی لیسانس و بالاتر دریکی از رشته های مدیریت اداری اموراداری ومدیریت مدیریت خدمات اداری مدیریت دولتی مدیریت پرسنلی مدیریت وبرنامه ریزی آموزشی تحقیق درارتباطات اجتماعی
13 کارشناس حراست بجنورد (ستاد) 1 * دارابودن مدرک تحصیلی لیسانس و بالاتر در رشته کامپیوتربا گرایش IT
14 کارشناس امورآموزشی بجنورد (ستاد) 1 * * دارابودن مدرک تحصیلی لیسانس و بالاتر د ریکی از رشته های مدیریت آموزشی مدیریت وبرنامه ریزی آموزشی برنامه ریزی آموزشی تحصیلات حوزوی سطح دو وبالاتر
15 امور عشایری کارشناس روابط عمومی بجنورد(ستاد) 1 * - دارابودن دانشنامه لیسانس و بالاتر در یکی از رشته های روابط عمومی،ارتباطات اجتماعی، علوم اجتماعی،جامعه شناسی
16 حسابدار بجنورد(ستاد) 1 * * دارابودن مدرک تحصیلی لیسانس و بالاتر دریکی از رشته های حسابداری حسابرسی حسابداری وامورمالی کاربرد کامپیوتر در امورمالی مدیریت مالی
17 کارشناس امور بازرگانی شیروان 1 * دارا بودن دانشنامه لیسانس و بالاتر در یکی از رشته های مدیریت بازرگانی، خدمات بازرگانی، مدیریت صنعتی
18 کارشناس راه و ساختمان اسفراین 1 * دارابودن دانشنامه لیسانس و بالاتر در یکی از رشته های (مهندسی عمران-عمران) ، مهندسی راه و ساختمان، (مهندسی تکنولوژی عمران - عمران)
19 تعاون روستائی کارشناس برنامه ریزی کشاورزی شیروان 1 * * لیسانس و بالاتر در یکی از رشته های تحصیلی مدیریت کشاورزی ، اقتصاد کشاورزی و یا فوق لیسانس در رشته های مدیریت دولتی یابرنامه ریزی به شرط داشتن لیسانس کشاورزی
20 منابع طبیعی كارشناس جنگل و مرتع فاروج ، گرمه ، شیروان هرکدام 1 نفر 3 * دارا بودن دانشنامه ليسانس و بالاتر در يكي از رشته هاي مهندسي منابع طبيعي با كليه گرايشهاي مرتع و آبخيزداري ، مهندسي آبخيزداري، جنگل و مرتع، جنگلداري ، جنگل شناسي ، مرتعداري، بيابانزدايي و مديريت مناطق بياباني .
21 دامپزشکی کارشناس کنترل بهداشتی اماکن بجنورد (ستاد) 1 * * لیسانس بهداشت مواد غذایی با منشاء دامی - بهداشت حرفه ای
22 کارشناس آزمایشگاه بجنورد (ستاد) 1 * * دارا بودن دانشنامه لیسانس علوم آزمایشگاهی دامی
23 کمک کارشناس دامپزشکی بجنورد (ستاد) 1 * دارا بودن مدرک تحصیلی فوق دیپلم دامپزشکی
24 مرکز تحقیقات كارشناس مهندسی زراعی حصار گرمخان- ايستگاه تحقيقات سيساب 1 * دارا بودن دانشنامه فوق لیسانس و بالاتر در رشته مرتع داري ، مرتع و آبخیزداری


توضیح را اضافه کنید


- نظراتی که به پیشرفت و تعمیق بحث کمک می کنند در مدت کوتاهی پس از دریافت به نظر دیگر بینندگان می رسد.
- نظرات حاوی الفاظ سبک یا هرگونه توهین، افترا، کنایه یا تحقیر نسبت به دیگران منعکس نمی ‏شوند.
- از نوشتن دیدگاهایتان با حروف فینگلیش جدا" خودداری کنید.


اوقات شرعیطراحی و پیاده سازی شده توسط طراحی سایت